Франшиза квест кімнат Zigraymo

Квест кімнати Київ / Франшиза
Вирішили відкрити свою справу у сфері квест-кімнат? Ласкаво просимо!
Раді порадувати Вас новиною про те, що з грудня 2016 ZiGRAYMO відкриває відділ франчайзингу.
Допоможемо вам:

Відкрити квест-кімнату у вашій локації

Відкрити квест-локацію з нуля

Розповімо і вкажемо на всі підводні камені цієї справи

Беремо на обслуговування працюючі квест-кімнати і локації

Агрегатор система

Загальні питання та консультації
Умови франшизи узгоджуються в персональному порядку і залежать від населеного пункту.
quest@zigraymo.com - адреса для замовлень і пропозицій щодо співпраці.
Напишіть нам
Відправити
Напишіть нам
Повідомлення успішно відправлено!

Квест-руми як бізнес: чи варто?

Квест-кімнати, квест-руми або екшн-гри - популярний напрям розважального бізнесу: з кожним днем ​​в Києві з'являється все більше бажаючих забронювати такий вид дозвілля. Учасникам квестів належить стати героями певного сценарію і вирішити ряд головоломок. Популярність квест-руми отримали і завдяки тому, що ціни і умови броні варіюються, а значить, можна вибрати оптимальний для себе варіант.

Сьогодні в різних країнах, в тому числі і в Україні, люди готові платити за розваги чималі гроші за умови, що їм пропонують замовити по-справжньому цікаве дозвілля. Квест-рум ідеально відповідає цьому запиту. Ігровий бізнес в Києві та інших регіонах України стрімко розвивається, бажаючих зайнятися квест-кімнатами з'являється все більше.

Якщо ви роздумуєте над тим, щоб відкрити власну справу, то квест-кімната - відмінна ідея. Бізнес на квест-кімнатах в Києві та інших регіонах України - прибуткова справа. Це говоримо вам ми, компанія, чиї квест-руми входять в ТОП найпопулярніших в Україні, а кількість бажаючих забронювати квест-кімнату у нас стрімко зростає. При цьому ми можемо дозволити собі утримувати ціни на квест-руми Zigraymo в середньому сегменті.

Бізнес, пов'язаний з квест-кімнатами, досить молодий, але він стрімко розширюється. Ще кілька років - і ніша буде перенасичена: квест-румів буде більше, ніж бажаючих замовити такий вид дозвілля і забронювати квест. У виграші залишаться ті, хто вчасно зайнявся квест-румами, і до цього часу зумів зміцнитися на ринку, сформував імідж і потужну клієнтську мережу, завдяки чому щодня приймає броні на відвідування своїх квест-кімнат. Тому, якщо починати бізнес на квестах, то робити це треба зараз.

Якщо квест-кімната як бізнес-ідея привертає вас давно, але лякає самостійне відкриття квест-румів "з нуля", тоді франшиза Зіграймо допоможе вам втілити мрію з мінімальним ризиком.

Готові квести: переваги франшизи Zigraymo

Для багатьох з тих, хто планує купити готовий бізнес, квест-кімната може стати оптимальним рішенням, адже Україна належить до тих країн, де даний вид дозвілля користується неймовірною популярністю. Зокрема, на сайті жителі Києва та інших регіонів України щодня залишають броні, адже сценаріїв у нас багато, а ціни - доступні.

Однак на сьогодні бажаючих забронювати квест-рум в Zigraymo вже більше, ніж вільних квест-кімнат. Тому ми зацікавлені в тому, щоб в Україні було більше квестів. Якщо ви бажаєте придбати готові квести, щоб відразу після того, як відкриєте квест-рум, було багато бажаючих забронювати розвага, тоді ми можемо бути корисними один одному. Компанія Zigraymo пропонує вам франшизу для квест-руму.

Придбання франшизи у нас - це не просто покупка бізнес-ідеї для відкриття квест-кімнати, а повноцінний пакет ресурсів і знань, необхідних для запуску справи. Замовити франшизу в Зіграймо - значить, отримати:

  • рекомендації по підбору приміщення під квест-рум;
  • готовий сценарій в заданому діапазоні цін;
  • технічну підтримку та рекомендації щодо ремонтних робіт (підкажемо, які матеріали і атрибути варто замовити);
  • знання, необхідні для організації цікавих квестів, на які точно будуть залишати бронь.

Ціна проекту і умови франшизи визначаються індивідуально, але ми впевнені, що наші пропозиції вам сподобаються.

Зіграймо: ми допоможемо створити успішний бізнес-проект квест-кімнати

Незалежно від вашої локації - будь то Київ чи інше місто по Україні, якщо вас цікавить квест-кімната як ідея бізнесу, ви завжди можете купити франшизу Zigraymo і продовжити розпочате нами справу. Скільки коштує квест-кімната, як все організувати, щоб клієнтам захотілося замовити у вас квест-рум вперше, а потім залишати бронь знову і знову - розповімо.

Zigraymo - це бренд, добре відомий не тільки в Києві. Це найкрутіші квест-руми за доступною ціною, забронювати які, щоб пройти черговий цікавий квест, бажає багато дорослих і дітей. Якщо ви мрієте, щоб клієнти також шикувалися до вас в чергу з бажанням замовити квест-рум, а кількість бронею збільшувалася з кожним днем, тоді пропонуємо стати частиною сім'ї Зіграймо.

вул. Рейтарська 7-Б
(м. Золоті Ворота)

вул. Ярославська 15/23
(м. Контрактова пл.)
Пн -нд 11:00 - 23:00
quest@zigraymo.com
© 2019. Всі права захищені.
Дизайн - katedesigncreate.com

Мапа сайту